fbpx

Dołącz do Najlepszego
Miejsca Pracy w Polsce

Jesteśmy czołowym dostawcą usług IT, inżynierii i konsultingu. Szukamy ekspertów, którzy razem z nami będą tworzyć projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą. Pracujemy w modelu partnerskim, gdzie podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.

Cloud Compliance Expert

Numer referencyjny: 12825-20006857
Oferujemy
Stabilne zatrudnienie
Stabilne zatrudnienie i wybór preferowanej formy współpracy
Rozwój zawodowy w Centrach Kompetencyjnych ASTEK Polska
Elastyczne godziny pracy
Benefity pozapłacowe
Udział w wydarzeniach IT i budżet szkoleniowy
Cykliczne spotkania integracyjne
Pakiet relokacyjny
Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

Obowiązki:

  • Opracowywanie i utrzymywanie zasad bezpieczeństwa specyficznych dla środowisk chmurowych, takich jak wymagania dostawców usług chmurowych, przepisy dotyczące prywatności danych, kontrole dostępu itp. Obejmuje to tworzenie i aktualizowanie dokumentacji, która przedstawia wymagania organizacji dotyczące zgodności z cyberbezpieczeństwem oraz procedury ich spełnienia.
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka i sugerowanie działań łagodzących w celu obniżenia potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa, które mogłyby zagrozić poufności, integralności lub dostępności danych organizacji w chmurze.
  • Przegląd praktyk organizacji w zakresie cyberbezpieczeństwa w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy lub niezgodnych z odpowiednimi przepisami/wymaganiami dotyczącymi chmury. Obejmuje to dokumentowanie potencjalnych luk i tworzenie działań.
  • Zarządzanie relacjami z ekspertami ds. bezpieczeństwa/architektami dostawców chmury i usługodawców, aby upewnić się, że spełniają oni wymagania bezpieczeństwa organizacji i zobowiązania dotyczące zgodności

Wymagania:

  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów w celu identyfikowania i rozwiązywania złożonych problemów związanych z bezpieczeństwem i zgodnością w środowisku chmurowym
  • Silne umiejętności komunikacyjne do współpracy z innymi zespołami i interesariuszami
  • Znajomość koncepcji bezpieczeństwa w chmurze, takich jak kontrole bezpieczeństwa dostawcy chmury, szyfrowanie danych i kontrola dostępu
  • Solidne techniczne umiejętności pisania w celu udokumentowania złożonych procedur w jasny, zwięzły i zorganizowany sposób (angielski min. B2)
  • Doświadczenie w mapowaniu procesów, które obejmuje tworzenie schematów blokowych lub diagramów w celu wizualizacji etapów procedury i identyfikowania potencjalnych obszarów do poprawy
Program rekomendacji
ASTEK Polska
Znasz osobę, która może być zainteresowana tym stanowiskiem? Poleć nam swojego znajomego lub znajomą i odbierz do 7000 zł bonusu!
Wyróżnienia i certyfikacje
Rzecznik Standardu EtykiGlobal Compact
Skontaktuj się z nami