SEKTORY

Inżynieria to szeroki i zróżnicowany sektor obejmujący różnorodne dziedziny, takie jak przemysł lotniczy, motoryzacyjny, budowlany, energetyczny, produkcja, transport, elektronika i telekomunikacja czy inżynieria oprogramowania, każdy z własnymi potrzebami, wyzwaniami, standardami i wymaganiami. Projekty inżynieryjne wymagają złożonych i wyspecjalizowanych umiejętności, narzędzi i metod projektowania, wdrażania, testowania i utrzymywania produktów i systemów inżynieryjnych. Dlatego firmy z tego sektora co raz częściej szukają potrzebnych kompetencji u zewnętrznych dostawców.

Jesteśmy wiodącą firmą konsultingową, która specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości, profesjonalnych usług dla sektora inżynieryjnego i jego klientów. Nasza oferta obejmuje:

  • Inżynierię elektryczną
  • Inżynierię mechaniczną
  • Rozwój elektroniki i systemów wbudowanych
  • Software development
  • Automatykę przemysłową

Dysponujemy zespołem ok. 300 wysoko wykwalifikowanych inżynierów, konstruktorów, programistów, analityków i testerów, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w różnych dziedzinach, standardach i technologiach związanych z sektorem inżynieryjnym.

Specjalizujemy się w projektach dla sektora motoryzacji, kolejnictwa, energetyki, IoT oraz sektora wydobywczego.

Korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi, technologii i metodologii, aby zapewnić odpowiednią jakość i niezawodność naszych rozwiązań oraz zachować zgodność ze standardami i wymaganiami z którymi mierzą się nasi klienci. Postępujemy zgodnie z najlepszymi praktykami i metodologiami, takimi jak agile, scrum, Lean lub Six Sigma, CI/CD, aby skutecznie wspierać naszych klientów w realizacji celów projektowych.

Oferujemy elastyczne modele współpracy, aby dopasować się do konkretnych potrzeb naszych klientów i specyfiki każdego projektu. Zapewniamy również doświadczonych team leaderów, project managerów i dedykowanych opiekunów klienta, aby zapewnić dobrą koordynację i sprawną komunikację.