Centrum Kompetencyjne Software Quality Assurance – ASTEK Polska

Centrum Kompetencyjne Software Quality Assurance (SQA) zajmuje się dostarczaniem, utrzymaniem oraz wyznaczaniem nowych kierunków w zakresie jakości. Wszystko to w celu kompleksowego zapewnienia odpowiednich standardów jakości w prowadzonych przez nas projektach, programach oraz procesach. Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje i wiedzę, jednocześnie podążając za trendami obecnymi na rynku QA.
Oprócz odpowiedzialności za stałe utrzymanie jakości, bierzemy udział w rozwiązywaniu problemów i zwiększaniu efektywności procesów u naszych partnerów biznesowych. W celu optymalizacji czasu potrzebnego nam na przeprowadzanie testów QA wprowadziliśmy do naszej metodyki pracy innowacyjne podejście Unscripted Testing. Pozwoliło to na zredukowanie czasu potrzebnego na przeprowadzenie testów nawet o 30%.

Centrum Kompetencyjne Software Quality Assurance

Software Quality Assurance – nasi konsultanci:

 • Pracownik

  Test Manager

 • Pracownik

  Test Lead

 • Pracownik

  Manual Tester

 • Pracownik

  Automatic Tester

 • Pracownik

  Validator

Kompetencje ASTEK Polska w obszarze Software Quality Assurance

 • Zarządzanie zespołami testingowymi

 • Opracowywanie strategii i planów testów

 • Zarządzanie defektami

 • Tworzenie raportów po przeprowadzonych testach

 • Kompleksowe prowadzenie testów UAT

Testing-as-a-Service – zakres usługi

Testing-as-a-service (TaaS) to złożony proces kompleksowej usługi testowania. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów o szerokim zakresie kompetencji i poziomów stanowisk – od testera do kierownika testów – co pozwala nam realizować go i przejmować odpowiedzialność za cały jego zakres. Przed przystąpieniem do pracy weryfikujemy potrzeby naszego partnera, oceniamy i rekomendujemy zakres testu QA, proponujemy termin wykonania oraz dobieramy do procesu testerów o odpowiednich kwalifikacjach. Po wykonaniu pracy pełna dokumentacja z przebiegu testu trafia do rąk naszego klienta. Do kluczowych zalet usługi testing-as-a-service należą: szybka dostawa ad hoc z jednym punktem kontaktowym oraz możliwość natychmiastowego reagowania na nowe, pojawiające się wymagania.

Obrazek wyróżnijący

Zarezerwuj darmową
konsultację z naszymi
ekspertami

Masz dodatkowe pytania? Chcesz otrzymać ofertę?
Zachęcamy do kontaktu!


  Informacja na temat przetwarzania danych osobowych.

  Sprawdź dostępne oferty pracy!

  Aplikuj lub poleć znajomego.

  Aplikuj do ASTEK Polska! Możesz też zarekomendować nam innego eksperta IT lub Inżynierii. Jeśli zatrudnimy polecaną przez Ciebie osobę, otrzymasz od nas do 7000 zł bonusu!

  Obrazek wyróżnijący