Dołącz do Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce!

Kariera

Eksperci, z którymi współtworzymy naszą firmę są dla nas najważniejsi. Chcemy współpracować z najlepszymi – zawsze w modelu partnerskim, gdzie podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win.

Dołącz do nas, czekamy na Twoje CV!

Nie mamy w tej chwili oferty dla Ciebie?
Nic straconego, wyślij nam swoje CV lub poleć eksperta IT!
Aplikuj do ASTEK Polska! Nasi rekruterzy skontaktują się w pierwszej kolejności z Tobą, gdy pojawi się oferta odpowiadająca Twojemu profilowi.
Możesz też zarekomendować nam innego eksperta IT. Jeśli zatrudnimy polecaną przez Ciebie osobę, otrzymasz od nas do 4000 zł bonusu!

Proces rekrutacji

Nasz proces rekrutacji jest transparentny i przyjazny.
Candidate experience to nasze motto, dlatego zawsze staramy się dostosować do potrzeb i możliwości kandydatów.

Wyślij CV

Czekamy na Ciebie!

Porozmawiajmy

Omówimy szczegóły projektu oraz Twoje doświadczenie

Pokaż, co potrafisz

Pozwól nam zbadać Twoje umiejętności techniczne

Poznajmy się lepiej

Spotkanie z klientem i/lub z osobami pracującymi przy projekcie

Bingo!

Witaj na pokładzie ASTEK :)

Dlaczego warto z nami pracować?

W ASTEK stawiamy nie tylko na standardowe benefity pozapłacowe. Najważniejszy jest dla nas Twój komfort i rozwój. Sprzyjające środowisko pracy i integracja firmowa to coś, co dostaniesz od nas w standardzie Nie zwlekaj – dołącz do nas!

icons_small_contract_out

Stabilne zatrudnienie

Wybór preferowanej formy współpracy

icons_small_benefits_out

Benefity pozapłacowe

Dodatkowy system motywacji pracowników

icons_small_workinghours_out

Elastyczne godziny pracy

Work-life balance

icons_small_self_developement_out

Rozwój zawodowy

Edukacja w Centrach Kompetencyjnych ASTEK

icons_small_IT_out

Udział w wydarzeniach IT

Budżet szkoleniowy

icons_small_assistance_out

Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK

ASTEK Care

icons_small_relocation_out

Pakiet relokacyjny

Bezpieczne lądowanie

icons_small_integra_out

Cykliczne spotkania integracyjne

Czwartek z ASTEK i inne imprezy

Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce

W 2020 roku w ramach badania Great Place to Work, decyzją naszych pracowników i współpracowników otrzymaliśmy tytuł Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce. To dla nas ogromne i najważniejsze wyróżnienie!

W anonimowych ankietach nasi pracownicy i konsultanci wskazali elementy, które cenią najbardziej we współpracy z ASTEK Polska.

Bezpośrednie i otwarte relacje między pracownikami

quotes

Ludzie – współpracuje się tutaj ze specjalistami, od których można się wiele nauczyć w bardzo pozytywnej atmosferze

quotes

Bardzo fajna atmosfera na cotygodniowych spotkaniach – takie dziwne uczucie że jest u babci na obiedzie

quotes

Praca zdalna 100% pozwala na zachowanie work-life balance

quotes

Kompetentni specjaliści, współpraca miedzy działami i specjalistami, prestiżowi klienci

quotes

Bardzo dobra organizacja spraw pracowniczych

quotes

Szczerość w rozmowach pomiędzy managerami i pracownikami

quotes

Duża wrażliwość na uwagi i opinie zespołu

quotes

Chęć do dzielenia się wiedzą wśród współpracowników stwarza idealne warunki do rozwoju

quotes

Międzynarodowa otwarta atmosfera

quotes

Przede wszystkim – kompetentne osoby na wysokich stanowiskach

quotes

Innowacyjne projekty, nowe technologie

quotes

Podejście kierownictwa do pracowników, wysoka kultura, poczucie bezpieczeństwa

quotes

Dostarcza ambitnych wyzwań, zapewnia wysoką elastyczność organizacji pracy. Tworzy zespół kompetentnych, wspierających ludzi, na kierownictwu można w 100% polegać

quotes

Dynamiczne otoczenie, rozwijająca się, przyszłościowa branża. Charakter i rodzaj pracy powoduje, że nigdy się nie nudzę

quotes

Poznaj naszych ekspertów

ASTEK Polska to ludzie. Razem tworzymy zespół ekspertów!

Albert Wojtysiak Program Manager

Albert Wojtysiak

Program Manager, Software Quality Assurance Competence Center Manager, QA Specialist, IT Process Developer. Albert posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT, od kilku lat zajmuje się zarządzaniem usługami zaawansowanymi dla jednego z największych klientów ASTEK Polska. Współzałożyciel pierwszego Testing as a Service w ASTEK Polska. Sukcesywnie wdraża i rozwija procesy w firmie, wspierając działy HR oraz Sales. Realizator pierwszej Junior Academy SQA w ASTEK Polska i współtwórca procesu szkolenia w Akademii. Wyznaje motto: "Nie ma procesu, którego nie da się usprawnić". Uwielbia jazdę na rowerze, samochodem oraz grę w piłkę.

Anita Pohl Senior UX Designer

Anita Pohl

W roli Senior UX Designera, Anita odpowiada za rozwój aplikacji pod kątem User Experience, oraz za projektowanie i testowanie ich w badaniach z użytkownikami. Projektowanie doświadczeń, produktów i usług cyfrowych rozpoczęła w 2012 roku od wspierania start-upu, następnie zdobywała doświadczenie w agencji marketingowej i software house’ach. We współpracy z ASTEK Polska, Anita ceni różnorodność projektów oraz indywidualne podejście do ścieżki rozwoju. Docenia również możliwość pracy zdalnej, ponieważ dla osoby, która kocha podróże, oznacza to wiele nowych, wspaniałych możliwości.

Karol Kot Business Unit Manager

Karol Kot

Karol posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze kluczowych klientów. Umiejętności w obszarze sprzedaży zdobywał w międzynarodowych organizacjach. W roli Business Unit Managera w ASTEK Polska odpowiada za utrzymanie, rozwój oraz zwiększenie portfela klientów z sektora: Telco, FMCG, ubezpieczeń oraz Public. Lider programu ASTEK Care - Standardu ASTEK Polska w zakresie współpracy Account Managera z Konsultantami, który ma na celu zbudowanie długofalowej relacji opartej na współdziałaniu. Prywatnie zakochany w Bieszczadach oraz innych polskich pasmach górskich.

Paulina Ryznar Recruitment Team Leader

Paulina Ryznar

Kariera Pauliny jest przykładem na to, że dosłownie każdą ścieżkę zawodową można zmienić zgodnie ze swoimi marzeniami. Z wykształcenia archeolog, z zawodu rekruter. W ASTEK Polska na stanowisku Recruitment Team Leader odpowiada za pracę 5-osobowego zespołu rekrutacyjnego i wsparcie zespołu sprzedaży. Do jej codziennych obowiązków należy planowanie pracy zespołu, motywowanie i wspieranie w osiąganiu coraz lepszych wyników indywidualnych i zespołowych. Jest idealnym rekruterem - uwielbia ludzi, ma świetne poczucie humoru i jest bardzo bezpośrednia. Pasją Pauliny są podróże i książki.

Michał Krzyżanowski Advanced Data Analytics Competence Center Manager

Michał Krzyżanowski

Michał odpowiada za rozwój i zarządzanie Centrum Kompetencyjnym Advanced Data Analytics, które wspiera kluczowych klientów w budowaniu rozwiązań opartych na danych oraz w rozwiązaniach chmurowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w IT, które zdobył realizując projekty dla sektora telekomunikacyjnego oraz farmaceutycznego. Absolwent Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na kierunku Informatyka ze specjalizacją Bazy Danych. Dodatkowo ukończył studnia podyplomowe z zakresu Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej. Posiada certyfikaty zarządzania projektami: PRINCE2, Agile PM, PSM I.

Aleksander Majchrzak Business Analysis & User eXperience Competence Center Manager

Aleksander Majchrzak

Aleksander odpowiedzialny jest za rozwój i zarządzanie Centrum Kompetencyjnym Business Analysis & User Experience. Z ASTEK Polska związany jest od 2016 roku - wówczas kierował 5-osobowym zespołem UX i UI Designerów, dziś zespół Olka liczy ponad 70 ekspertów. Olek wierzy, że otwartość, współpraca oraz wzajemne zrozumienie mają kluczowe znaczenie przy budowaniu zespołów - w szczególności w branży tak kreatywnej, jak UX. Pracę w ASTEK Polska ceni za swobodę działania w podejmowaniu decyzji i zaufanie - dzięki temu ma możliwość zarządzać zespołem w sposób, który odpowiada jego członkom oraz klientom.