Solidny partner w branży IT

Firma

ASTEK Polska to założony w 2007 roku oddział międzynarodowej Grupy ASTEK specjalizujący się
w realizacji projektów informatycznych oraz outsourcingu kadry inżynierskiej i IT.

 

Przenosimy na polski rynek sprawdzone rozwiązania z sektora IT, w oparciu o wieloletnie działanie Grupy ASTEK na arenie międzynarodowej. Dzięki doświadczeniu zbieranemu od 1988 roku z zakresu konsultingu IT oraz inżynierii oprogramowania zdobytemu w 12 krajach, stworzyliśmy wysoko wykwalikowane zespoły ekspertów pracujące w ramach Centrów Kompetencyjnych.

 

Nasi eksperci realizują z sukcesami projekty dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, high-tech, farmacji oraz logistyki w Polsce i za granicą.

Dołącz do nas Kariera
Zapytaj o ofertę Usługi

ASTEK Polska w liczbach

Działamy sprawnie oraz efektywnie, sukcesywnie powiększamy zespoły i przychody. Liczby co roku się zmieniają, ale najważniejszy fakt pozostaje bezsprzeczny – ASTEK rozwija się dynamicznie i bardzo prężnie.

13
lat
doświadczenia
80
zadowolonych
klientów
6
oddziałów
w Polsce
75000
specjalistów
w bazie
1000
konsultantów
i ekspertów IT
158 mln zł
obrotu
w 2020
32
lata
doświadczenia
13
państw
5
kontynentów
40
lokalizacji na świecie
6000
konsultantów
274 mln euro
obrotu rocznego
w 2019

Ewolucja i prognoza przychodów

(mln PLN netto)
12 mln
2013
18.4 mln
2014
35 mln
2015
52.7 mln
2016
67 mln
2017
91.6 mln
2018
124 mln
2019
158 mln
2020

Management

Poznaj ASTEK Polska Management Team

Dariusz Korek Managing Director

Dyrektor Zarządzający ASTEK Polska od 2013 roku. Manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami, sprzedażą oraz przedsiębiorstwami. Doświadczenie zawodowe zdobywał w największych firmach w Polsce i we Francji. Doskonale rozumie biznes outsourcingu i realizację projektów informatycznych na każdym etapie - karierę zaczynał jako konsultant IT w Paryżu. Rzeczowy i konkretny, bardzo szybko znajduje rozwiązania. Darek wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, a odpowiednio dobrany zespół poradzi sobie absolutnie ze wszystkim. Magister ekonomii i absolwent Programu Copernic w Paryżu. Prywatnie miłośnik motocykli i nart.

Rafał Gruszczyński Technical Director

Z branżą IT Rafał związany jest od ponad 25 lat. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów m.in. w sektorze telekomunikacji, ubezpieczeń i transportu, które zdobył podczas pracy w Polsce i za granicą dla CGI, Capgemini, Oracle, AXA, intive. W roli Dyrektora Technicznego w ASTEK Polska odpowiada za Centra Kompetencyjne i skupia się na definiowaniu kierunków technologicznych, partnerstw i wspieraniu rozwoju nowych usług. Przede wszystkim jednak, dba o rozwój kompetencji współpracowników i zespołów ASTEK Polska. Wierzy w ludzi, uwalnianie ich potencjału oraz pokłady innowacyjności drzemiące w każdym człowieku. Współpracuje i szuka rozwiązań. Fan aktywnego trybu życia i biegów Runmageddon.

Dariusz Brzoska HR Manager

Od 2017 roku związany z ASTEK Polska. Jako Manager HR kieruje pracą zespołu polskiego i International. Odpowiedzialny jest m in. za strategię Działu HR, politykę onboardingową, współpracę z zewnętrznymi dostawcami oraz wspiera działania employer brandingowe. Całkowicie przebudował i ustrukturalizował prace Działu HR, wprowadzając nową jakość i standardy. Darka cechuje doskonała organizacja pracy, wysoka kultura zarządzania i świetne umiejętności interpersonalne. W swojej pracy łączy zamiłowanie do Excela z budowaniem silnych relacji zespołowych. Prywatnie fan piłki nożnej, seriali i książek kryminalnych.

Jakub Mazur Sales Team Manager

Przez ostatnie 20 lat zdobywał doświadczenie w międzynarodowych korporacjach, zwiększając sprzedaż i podnosząc jakość usług u kluczowych klientów z sektorów: IT, Banking, Telco, Retail i Public. Praca w firmach o zróżnicowanych profilach działalności oraz z wielu branż pozwoliła Kubie zdobyć szeroką wiedzę zarówno w zarządzaniu sprzedażą, jak i rekrutacji pracowników. Swoje doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą, zarzadzaniu produktem oraz realizacji projektów, Kuba wykorzystuje w pracy z kluczowymi klientami ASTEK Polska. Specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych i outsourcingowych z obszaru IT, Telco & Finance. Prywatnie miłośnik kina niezależnego i pasjonat sztuki filmowej.

Dominik Kalinowski Strategic Account Manager

Manager sprzedaży z doświadczeniem w pozyskiwaniu i zarządzaniu relacjami z klientami o zasięgu międzynarodowym. Od 2016 roku silnie związany z największymi firmami dostarczającymi zaawansowane rozwiązania HR i outsourcingowe. W ASTEK Polska jako Strategic Client Manager odpowiada za New Business oraz relacje ze strategicznymi klientami spółki. Współpracę z klientami opiera na długoterminowych strategiach, analizie potrzeb i specyfiki danej branży. Partnerstwo, komunikatywność oraz życzliwość to według Dominika podstawowe filary współpracy z klientem. Wielbiciel dobrego wina.

Wartości firmy

Global Compact

Jesteśmy członkiem United Nations Global Compact – największej na świecie inicjatywy skupiającej biznes działający na rzecz zrównoważonego rozwoju. Zasady Global Compact ONZ, dotyczące praw człowieka, standardów pracy, ochrony środowiska i przeciwdziałania korupcji są dla nas nadrzędnymi wartościami, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy. W celu wdrożenia praktyk współpracujemy z polskim biurem – United Nations Global Compact Network Poland.

Prawa człowieka

- Przestrzeganie i wspieranie ochrony międzynarodowo uznanych praw człowieka
- Eliminowanie wszelkie przypadków łamania praw człowieka przez firmę

Standardy pracy

- Popieranie wolności zrzeszania się i w praktyce uznawanie prawa do zbiorowych negocjacji
- Wspieranie eliminacji wszelkich form niewolnictwa i pracy przymusowej
- Przyczynianie się do faktycznego zniesienia pracy dzieci
- Przeciwdziałanie dyskryminacji w sferze zatrudnienia

Ochrona środowiska

- Wspieranie zapobiegawczego podejścia do problemów środowiska naturalnego
- Podejmowanie inicjatywy propagującej większą odpowiedzialność środowiskową
- Wspieranie rozwoju i upowszechnianie technologii przyjaznych środowisku

Przeciwdziałanie korupcji

- Przeciwdziałanie korupcji we wszystkich jej formach, w tym łapówkarstwu i wymuszeniom

Wyróżnienia i certyfikacje

Zdobyliśmy zaufanie naszych pracowników i klientów oraz branży.
Posiadamy certyfikację w zakresie norm ISO 9001:2015 Zarządzanie Jakością oraz ISO/IEC 27001:2013 Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji. W 2020 roku w ramach badania Great Place to Work zdobyliśmy wyróżnienia: Great Place To Work, Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce i Rzecznik Standardu Etyki. Rokrocznie w latach 2015-2019 jesteśmy laureatami rankingu Gazele Biznesu dziennika “Puls Biznesu”. Współtworzymy inicjatywę United Nations Global Compact. Jesteśmy także członkiem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

certificatecertificatecertificatecertificatecertificatecertificate

Międzynarodowa Grupa ASTEK

Posiadamy biura na całym świecie i międzynarodowe doświadczenie, dzięki czemu stale korzystamy korzystać z wymiany wiedzy i doświadczeń. Silna, międzynarodowa lokacja biur ASTEK jest najlepszym potwierdzeniem stabilnej pozycji firmy.

Biura w Polsce

Nieprzerwanie od 2007 roku rozbudowujemy ASTEK Polska, otwieramy biura w kolejnych polskich miastach, by jak najlepiej dopasować się do potrzeb naszych pracowników i klientów.

2007

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa

Otwórz w Google Maps +48 22 290 57 85
biuro@astek.pl
Warszawa
2011

ul. Poznańska 62/53
60-853 Poznań

Otwórz w Google Maps +48 61 307 13 15
biuro_poznan@astek.pl
Poznań
2013

ul. Lęborska 3B
80-386 Gdańsk

Otwórz w Google Maps + 48 58 380 20 08
biuro_gdansk@astek.pl
Gdańsk
2014

ul. Ludwinowska 7/1
30-331 Kraków

Otwórz w Google Maps +48 12 307 08 71
biuro_krakow@astek.pl
Kraków
2015

al. Hallera 92/5
53-203 Wrocław

Otwórz w Google Maps +48 71 307 35 36
biuro_wroclaw@astek.pl
Wrocław
2018

ul. Opolska 17/215
40-084 Katowice

Otwórz w Google Maps +48 32 307 38 73
biuro_katowice@astek.pl
Katowice
2019

al. Jerozolimskie 100
02-017 Warszawa

Otwórz w Google Maps +48 22 290 57 85
biuro@astek.pl
Warszawa