Nasza kultura

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy ASTEK, która od ponad 30 lat gromadzi doświadczenia na globalnym rynku outsourcingowych usług IT i inżynieringu. Co czerpiemy z Grupy? Przede wszystkim inspirację, cele, dobre praktyki, innowacyjne działania i wartości.

praca biurowa przy komputerze

Wartości firmy

Stawiamy sobie ambitne cele, a ludzie i ich rozwój to dla nas wartości nadrzędne. Nasz kierunek działania jest wyznaczany przez strategię biznesową – jednocześnie dbamy o zrównoważony rozwój. Świat dynamicznie się zmienia, a my dokładamy wszelkich starań, aby pozostać w czołówce i podążać za zmianą.

Partnerstwo

W każdej sytuacji dążymy do wygranej i satysfakcji obu stron. Wypracowaliśmy partnerski model współpracy z klientami i pracownikami. Wzajemny szacunek i zaufanie są podstawą kooperacji w naszej organizacji.

Odpowiedzialność

Wartość, którą kultywujemy wobec akcjonariuszy i społeczności. Nasza strategia biznesowa opiera się na zrównoważonym i odpowiedzialnym rozwoju.

Rozwój i Innowacyjność

IT jest prawdopodobnie najszybciej zmieniającą się branżą na świecie. Mamy duże ambicje, aby stale podążać za trendami obszaru IT, a kultura rozwoju i innowacyjności jest naszym absolutnym priorytetem.

Jakość

Systematycznie podnosimy jakość naszych działań w każdym obszarze organizacji, dlatego nasze usługi są zgodne ze standardami ISO dotyczącymi jakości, bezpieczeństwa informacji oraz normy środowiskowej.

Elastyczność

Szybko adaptujemy się do zmian i wyzwań rynkowych. Tylko w ten sposób możemy skutecznie odpowiadać na potrzeby partnerów.

Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce

Od 2020 roku w ramach badania Great Place to Work decyzją naszych pracowników i współpracowników otrzymujemy tytuł Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce. To dla nas ogromne i najważniejsze wyróżnienie!

W anonimowych ankietach nasi pracownicy i konsultanci wskazali elementy, które cenią najbardziej we współpracy z ASTEK Polska.

Certygikat

Firma z punktu widzenia pracownika

Ikona

Centra Kompetencyjne

Centra to doskonałe udogodnienie dla konsultantów, którzy w ramach społeczności o podobnych zainteresowanych i doświadczeniach mogą zdobywać wiedzę i rozwijać się w interesujących ich obszarach.

Ikona

Rozwój

Umożliwiamy pracownikom poszerzanie kompetencji w zakresie określonym wspólnie przez pracownika i menadżera, zgodnym z potrzebami pracownika i organizacji.

Ikona

Webinary

Nasi pracownicy mają możliwość udziału w ogólnodostępnych webinarach dotyczących nie tylko własnego zakresu działań, ale również innych obszarów działalności ASTEK Polska.

Ikona

Akcje CSR

Zachęcamy pracowników do wspólnego działania na rzecz społeczności lokalnych, wspierania organizacji charytatywnych oraz wprowadzania proekologicznych zmian w ich pracy oraz życiu.

Nasi ludzie

Nasz zespół ekspertów jest różnorodny, dzięki czemu tworzymy oraz dostarczamy klientom unikalną jakość usług, jak również jesteśmy w stanie sprostać wszystkim potrzebom klientów i naszych pracowników

 • Jarosław Łabuzek

  Software Engineer

  „ASTEK to dla mnie możliwość pracy bez wychodzenia z domu!”

 • Anna Jaworska

  Project Manager/Scrum Master

  „ASTEK to miejsce, gdzie jestem wśród przyjaciół, rozwijam się, realizuję swoje pasje i zawsze mogę liczyć na pomocną dłoń.”

 • Marta Rączkiewicz

  Senior Business Unit Manager

  „ASTEK to dla mnie atmosfera, którą tworzą zgrane zespoły i utalentowani specjaliści.”

 • Emilia Shamim

  Mid SAP ICFR Specialist SPOC zespołu ICFR

  „ASTEK to dla mnie ludzie, z którymi pracuję i nawiązuję przyjacielskie relacje.”

 

Jak się u nas pracuje

Nasi pracownicy i współpracownicy doceniają atmosferę, kulturę organizacyjną oraz warunki, jakie stworzyliśmy – usprawniamy je i zmieniamy, kierując się opiniami wyrażonymi w corocznych badaniach ankietowych.

 • Slide

  Bootcamp

  Szkolimy naszych przyszłych ekspertów, którzy chcą wejść w świat IT.

 • Slide

  Stawiamy na współpracę

  Lubimy razem pracować i dzielić się pomysłami.

 • Slide

  Warsztaty

  Dzięki wewnętrznym warsztatom poszerzamy wiedzę naszych pracowników.

 • Slide

  Integracja

  Organizujemy cykliczne spotkania integracyjne dla pracowników firmy.

Wyróżnienia i certyfikacje

Dążąc do celu, którym jest dla nas świadczenie usług IT na jak najwyższym poziomie, zdobyliśmy zaufanie naszych pracowników i klientów oraz branży, m.in. poprzez certyfikację w zakresie norm ISO 9001:2015 System Zarządzania Jakością, ISO 14001:2015 System Zarządzania Środowiskowego, ISO 27001:2013 System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oraz ISO 45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem Higieną Pracy, jak również TISAX. W latach 2020-2022 w ramach badania Great Place to Work zdobyliśmy wyróżnienia: Great Place To Work, Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce i Rzecznik Standardu Etyki, a w roku 2021 oraz 2023 zdobyliśmy Diamenty Forbesa. Rokrocznie od 2015 roku jesteśmy laureatami rankingu Gazele Biznesu dziennika „Puls Biznesu”. Współtworzymy inicjatywę United Nations Global Compact.

 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide
 • Slide

Dołącz do najlepszego
miejsca pracy w Polsce.
Mamy dla ciebie aż
80 ofert pracy.

Oferty pracy

Skontaktuj się z nami

Masz dodatkowe pytania? Chcesz otrzymać ofertę?
Zachęcamy do kontaktu!

img

  Twoje dane kontaktowe


  Obowiązek informacyjny przy aplikowaniu.

  img

   Twoje dane kontaktowe   Dane polecanej osoby

   Informacja na temat przetwarzania danych osobowych.